REDOMAK A.Ş. Hakkımızda

Hakkımızda

Redomak A.Ş. olarak hareket teknolojileri sektöründe öncü bir şirket olarak faaliyet göstermekteyiz. Redomak, boşluksuz redüktörler, servo motorlar, sürücüler ve servo redüktörler gibi teknolojik ürünlerle stratejik ve eşsiz çözümler sunar.

Şirketimiz, teknoloji planlama, kalite, sinerji, kontrol edilebilir güç ve yenilik kavramlarını temsil etmektedir. Müşterilerimize sorunsuz bir gelecek vaat etmek için sonuç odaklı çalışma prensibini benimseyerek, endüstriyel çözümler sunmaktayız.

Redomak A.Ş., hızla gelişen teknoloji ve bilimsel ilerlemeler doğrultusunda, geniş bir endüstriyel ekipman ürün yelpazesi sunmaktadır. Makine imalatçıları ve son kullanıcı firmalar için ekonomik çözüm paketleri sunarak, sektörde öncü bir rol üstlenmekteyiz. Müşterilerimize en uygun çözümleri sunabilmek adına sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem veriyoruz.

Redomak A.Ş., güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektörde öne çıkmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için sizleri de Redomak ailesine davet ediyoruz.

 

Redomak A.Ş.

VİZYONUMUZ

Redomak A.Ş.

Türkiye’de ve uluslar arası piyasada, saygın ve güvenilir bir marka olmak, kalitesi ve hizmetinden ödün vermeden, insanı ön planda tutan felsefesi ile müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkesini gözeterek Türk sanayine ve ekonomisine katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ

Redomak A.Ş.

Kaliteli ürünün müşteriye ulaştırılmasını sağlamak, karşılıklı kazanma ilkesi ile çalışanı ve tedarikçilerini desteklemek.

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda
logo

Bize Ulaşın

Projeleriniz de endüstriyel ekipman, makina imalatı ve son kullanıcı firmalara ekonomik çözüm paketleri için bize ulaşın

Redomak

Robot Teknolojileri A.Ş.

Kartaltepe Mah. Kormaç Sokak Huzur Apt. No:13/A 34145
Bakırköy / İstanbul

+90 212 210 01 87 - 96
+90 212 220 50 77

info@redomak.com.tr
https://www.redomak.com