DriveSpin Flat

DriveSpin Flat

Mevcut küresel eğilimler, en küçük boyutlarla mümkün olan en yüksek performansa ulaşma çabalarına işaret ediyor. Bu bize, eksenel uzunluğa ilişkin en zorlu müşteri gereksinimlerini karşılayacak özel bir DriveSpin aktüatör üretim hattı geliştirme konusunda ilham vermişti. Çalışmamız, DriveSpin® Flat aktüatörlerin yeni üretim hattının geliştirilmesiyle sonuçlandı.

Mevcut küresel eğilimler, en küçük boyutlarla mümkün olan en yüksek performansa ulaşma çabalarına işaret ediyor. Bu bize, eksenel uzunluğa ilişkin en zorlu müşteri gereksinimlerini karşılayacak özel bir DriveSpin aktüatör üretim hattı geliştirme konusunda ilham vermişti. Çalışmalarımız DriveSpin ® aktüatörlerinin yeni üretim hattının geliştirilmesiyle sonuçlandıDüz. Hat ilk kez Almanya'nın Nürnberg kentinde düzenlenen SPS IPC Drive 2019 fuarında tanıtıldı. Düz üretim hattı, birçok müşteri için birincil öneme sahip olan son derece küçük eksenel uzunluk şeklindeki iyileştirmeyle mevcut aktüatör serisinin devamı niteliğindedir. Bahsedilen küçük eksenel uzunluk ve kompakt tasarımın yanı sıra Flat üretim hattı, optimum ağırlığıyla gurur duyabilir ancak aynı zamanda DriveSpin ® aktüatörlerinin temel parametrelerini de korur . Flat serisinin tamamı yüksek hassasiyetli TwinSpin ® aktüatörden oluşurve tahrik ünitesi 320V ve 560V voltaj versiyonlarında mevcuttur. Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak DSF aktüatörü 24V voltajlı versiyonda da yapılabilir. İletişimde çeşitli iletişim geri bildirimlerine odaklandık. DSF aktüatörleri FANUC, DriveCliQ, HIPERFACE DSL, BISS-C, EnDAT 2.2 gibi protokollerle iletişimi kapsar. Birden fazla geri bildirim sisteminin nasıl kullanılacağı ve tek bir belirli türe bağlı kalmama çözümü aracılığıyla, müşterilerimize daha zorlu gereksinimlerini karşılaması gereken evrensel bir çözüm sunduk. Üretim hattının Düz nominal tork aralığı 12Nm - 85Nm arasında değişmektedir. Çeşitli geri bildirim türlerinin yanı sıra, DSF aktüatörleri geniş bir spektrumda bağlantıya olanak tanır. Bağlantı olanakları, ister konnektör, ister kablo bağlantısı olsun, sunulan bağlantı portföyümüzün tamamını kapsar. veya bunların kombinasyonu – kablo ucu konnektörleriyle kablo bağlantısı. DSF üretim hattıyla amacımız müşteri gereksinimlerine uyum sağlamak olduğundan, müşteri uygulamalarıyla en iyi uyumluluğu sağlamak amacıyla bireysel bağlantı da mümkündür. 

                  

Şu anda standart versiyonuna (DS 050) kıyasla %25'ten daha kısa olan DSF 050 boyutunda DriveSpin ® Flat (DSF) aktüatörleri sunuyoruz . Klasik deliksiz versiyon DSF 050'nin yanı sıra içi boş mil versiyonunu da piyasaya sürdük. Bu versiyon, içi boş olmayan versiyondan tek bir parametreyle farklılık gösteriyor: geçiş deliği; diğer aktüatör parametreleri değişmeden kaldı. Aktüatör boyutu DSF 070'in eksenel uzunluğuna ilişkin olarak; ayrıca standart versiyonu DS 070'e kıyasla %25'ten daha kısadır. DSF 095 aktüatör boyutu, eksenel uzunluktaki en büyük değişikliği bildirdi; önemli parametre kısıtlamaları olmaksızın standart versiyon DS 095 ile karşılaştırıldığında bunu %30'dan fazla inanılmaz bir oranda azaltmayı başardık.

                

Orta boy aktüatör DSF 070, Flat üretim hattında en sık satılan aktüatörü temsil eder. TwinSpin ® 070 T serisi dişlinin performansını ve DriveSpin ® aktüatörün mekanik-elektronik parçasını birleştiren bu aktüatör, "en iyinin en iyisi" çözümünü temsil eder. Amaçlanan eksenel uzunluk azaltma sayesinde, küçük boyutları ve optimum ağırlığıyla geniş uygulama yelpazesinde kendini gösterebilen yüksek kaliteli bir ürün geliştirmek mümkün oldu; özellikle küçük boyut ve ağırlık ihtiyacını vurgulayan uygulamalarda. Bu nedenle DriveSpin ® DSF 070 aktüatörü, Flat aktüatör üretim hattının tamamına benzer şekilde birçok müşteri için ilk tercih haline geldi.


  1. Ana Sayfa
  2. Bilgiler
  3. DriveSpin Flat
logo